SİZDEN GELENLER

ALTINDAĞ TRONİC MÜŞTERİ YORUMLARI

Tronic servis izmir

En çok ihtiyacımız olan zamanda kombinin bozulmasıyla internetten "Altındağ Tronic servisi" diye arattım. bu sayfada kadir usta ile görüştüm hemen yardımcı olacağını belirtti ve kısa sürede geldi kombi arızasını hemen çözdü. Arıza için 1 yıl da garanti verdi tekrarlaması durumunda ücret talep etmeden tekrar tamir edeceği teminatı olarak servis formu kesti. Fiyat olarak ta gayet makül fiyatlarla tamir ediyor. Tronic servis arayanlara tavsiye ediyorum. Buradanda kadir ustaya teşekkur ediyorum. Murat Korkmaz


HİZMETLERİMİZ

İZMİR ALTINDAĞ TRONİC KOMBİ BAKIM TAMİR ONARIM SERVİSİ

 
ZAMANDAN KAZANIN

ALTINDAĞ TRONİC GEZİCİ SERVİS

tronicservis-tronic-servisi-tronic-servisleri-izmir

Gezici Tronic servislerimiz, Arıza tespiti sonrası sizleri mağdur etmemek için, tam donanımlı araçlar sayesinde size hızlı ve kusursuz hizmet sağlıyor.Ayrıca kombi petek bakımı ve kombi kart tamiri hizmetimiz de mevcuttur.


Acil Tronic Servis
7/24 TRONİC SERVİS

ALTINDAĞ HIZLI SERVİS

7/24 Tronic servis izmir

İş çıkışında bütün servisler kapalı oluyor. İş yerindende izin almak çok zor. Kombi bakım ve arızasını yaptıramıyorum diye düşünüyorsanız. Servisimiz sizin için mesai saatleri dışındada hizmet vermektedir.


Teknik Destek
SERVİS FORMU İLE

1 YIL GARANTİLİ ALTINDAĞ TRONİC SERVİS

Tronic Servisi

Firmamız yedek parça ve işçilikte, siz değerli müşterilerimize 1 Yıl garanti hizmetini gönül rahatlığı ile veriyor. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir .


Tronic Servis Çağır
 Altındağ Tronic Servisi

İzmir Altındağ Tronic servisi Altındağde Tronic kombi, klima, servisi, petek temizleme oda termostat teknik servis hizmetlerini sunmaktadır.

İzmir ilçelerinden Altındağ içinde her mahalle ve bölgeye hizmet götüren Tronic servisi'ne sizlerde kombi servisi, klima servisi gibi hizmetler için bizim ile iletişime geçiniz.

Altındağ Tronic Kombi Yedek Parça Değişimi


Altındağ Tronic Kombi Servisi, uzman kadrosu ile Tronic kombilerinizi İzmir kombi arıza, onarım ve yedek parça değişimi hzimeti vermekteyiz.

İzmir Altındağ Tronic Yedek parça değişim ürünleri kombi, klima, oda termostatı, bakım, montaj, tamir, elektronik kart, ana kart, petek temizleme, ana eşanjör, akiş şalteri, akiş türbünü, ateşleme grubu, kombi bacalari, diyafram conta, doldurma musluğu, düğme, emniyet ventili, elektronik kart, fan motoru, genleşme tanki, hava purjörü, kilingirit conta, kombi tesisat temizleme, manometre, motorlu üç yollu vana, o-ring, plakali eşanjör, pompa, kombi sensör, siviç, su akiş anahtari, üç yollu tamir takimi, üç yollu grup, vana, ntc, limit termostatı orjinal değişimi yapıyoruz.

Altındağ Tronic Servisi talepleriniz için servis telefonumuz (0232 276 9400) üzerinden ulaşabilirsiniz.

İzmir Tronic servisleri arasında köklü ve uzun yıllardır bu işi yapan firmalardan hizmet alınız.

Kışa Özel %20 İndirim Fırsatını Kaçırmayın. 1 yıl Garantili Tronic Servis takip sistemi ile zamanında servis imkanı sunuyoruz.


Firmamız Altındağ Tronic kombi servisi konusunda sizlere profesyonel destek sunmaktadır. İzmir’in her semtine kombi servisimiz vardır.

Altındağ Tronic Teknik Servisi Telefon 0232 276 9400. Arıza bakım petek temizleme ve montaj hizmetleri.

Yetkili servis kalitesinde hizmet sunan özel teknik servis hizmeti veriyoruz.